Schakklubben av 1911s Ungdom

Klubbmesterskapet 2005, Korsvoll skole 2. april

 

 

Skolekampen:

Skole            Deltakerpoeng    Klubbmestere          Score       Totalt

1. Korsvoll         69                       15                  91            175,0

2. Kjelsås           60                       15                  69            144,0

3. Kringsjå         51                       25                  55,5         131,5

4. Andre             4                        15                  13,5         40,5

(3 poeng pr. deltaker, 5 poeng pr klubbmester, samt de poeng skolens spillere fikk i turneringa.)

 

 

ENDELIG RESULTATLISTE, KM 1911U 2005

Klubbmestere står med uthevet skrift.

(B født 1990, C1 f. 91, C2 f. 92, D f. 93, E f. 94, F f. 95, G f. 96, H f. 97, I f. 98)

 

 

Klasse BCD

Pl.      Navn                              Kl.               Skole          Resultater                                                  Poeng  Monrad              Berger

  1      Marianne Wold Haug   C2               Kringsjå      =05    +13    +16    +04    +02    =03    +06    6.0    23.5   26.5          28.5   23.75

  2      Frode O. O. Urkedal     D                 Kjelsås        +19    +10    +04    +03    -01    +05    +12    6.0    23.0   26.0          27.5   21.50

  3      Bendik Berntsen-Øybø  D                 Korsvoll       +06    +09    +07    -02    +10    =01    +04    5.5    24.0   28.0          31.5   22.50

  4      Morten Lillehagen       C2               Korsvoll       +14    +11    -02    -01    +12    +08    -03    4.0    25.0   28.0          31.0   13.50

  5      Mats Gaasø Hanssen    C2               Korsvoll       =01    +17    -11    =10    +14    -02    +15    4.0    22.0   25.0          27.0   12.75

  6      Markus Halvorsen         D                 Kjelsås        -03    +WO  -10    +18    +17    +07    -01    4.0    21.0   23.0          23.0     8.00

  7      Benjamin Clausen         D                 Korsvoll       +18    +12    -03    =11    =08    -06    +10    4.0    20.5   23.5          25.5   12.25

  8      Eivind Brandt               C1               Nordberg    -10    =15    +13    +16    =07    -04    +14    4.0    17.5   20.5          22.5   11.50

  9      Nazat Sahag                  C2               Korsvoll       +15    -03    +17    +12    +11    - -      - -      4.0    17.0   17.0          17.0   11.50

 10     Lars Furu Kjelsaas        C2               Korsvoll       +08    -02    +06    =05    -03    +11    -07    3.5    23.5   27.5          31.0   13.50

 11     Jia Qi Xue                     B                 Sinsen        +13    -04    +05    =07    -09    -10    +16    3.5    19.5   22.5          24.5   11.00

 12     Daniel Hannisdal           D                 Grefsen      +16    -07    +19    -09    -04    +18    -02    3.0    20.0   22.0          23.5     5.50

 13     Eirik Lund Presterud      D                 Kjelsås        -11    -01    -08    +WO  +18    -14    +19    3.0    18.5   20.0          20.0     3.50

 14     Magnus Bjærum Kvidal  D                 Kjelsås        -04    -16    +15    +19    -05    +13    -08    3.0    18.0   20.0          21.5     7.50

 15     Vis Chen                        D                 Kringsjå      -09    =08    -14    =17    +WO  +16    -05    3.0    17.0   19.0          19.0     5.00

 16     Victor Clausen               D                 Korsvoll       -12    +14    -01    -08    +19    -15    -11    2.0    19.5   22.5          24.0     4.50

 17     Sindre Henriksen           D                 Kringsjå      +WO  -05    -09    =15    -06    =19    -18    2.0    17.0   18.5          18.5     2.25

 18     Petter Marius Udland     D                 Kjelsås        -07    -19    +WO  -06    -13    -12    +17    2.0    16.0   17.5          17.5     2.00

 19     Martin Smebye              D                 Kringsjå      -02    +18    -12    -14    -16    =17    -13    1.5    17.0   19.0          21.0     3.00

 

Klasse EF

  1      Tor Botheim                 F                 Kringsjå      +05    =02    +03    +06    -04    +07    +09    5.5    24.0   27.0          30.0   22.25

  2      Joakim S Misund         E                 Kjelsås        +03    =01    -07    +10    +12    +04    +06    5.5    22.5   25.5          28.0   22.25

  3      Jørgen Sørbøl               E                 Kjelsås        -02    +14    -01    +13    +08    +05    +04    5.0    23.5   25.5          25.5   14.50

  4      Åsmund Heir                  E                 Korsvoll       +08    +13    +12    +07    +01    -02    -03    5.0    22.0   24.5          26.5   16.00

  5      Monim Elabdoni             F                 Korsvoll       -01    +09    +13    =12    +07    -03    +08    4.5    19.5   22.0          24.0   12.25

  6      Jens N. Alfsen               F                 Korsvoll       +14    -12    +08    -01    +13    +10    -02    4.0    19.5   21.5          21.5     8.00

  7      Ådne Tverfj. Madsen     F                 Korsvoll       +09    +10    +02    -04    -05    -01    -11    3.0    23.5   26.5          29.5   11.50

  8      Erik Olsvik Dengerud     F                 Kjelsås        -04    +11    -06    +09    -03    +14    -05    3.0    21.5   24.5          24.5     6.00

  9      Tormod Brændshøj       F                 Kjelsås        -07    -05    +11    -08    +14    +12    -01    3.0    19.0   21.5          21.5     5.50

 10     Åvald Sommervold        E                 Kringsjå      -13    -07    +14    -02    +11    -06    +12    3.0    18.0   20.0          20.0     5.50

 11     Leopold Moltubakk        F                 Korsvoll       -12    -08    -09    +14    -10    +13    +07    3.0    14.5   16.5          16.5     5.00

 12     Nikolay Heradstveit        F                 Korsvoll       +11    +06    -04    =05    -02    -09    -10    2.5    22.0   25.0          28.0     9.25

 13     Christian M Johansen    F                 Korsvoll       +10    -04    -05    -03    -06    -11    +14    2.0    21.5   24.5          24.5     3.00

 14     Fredrik Berge                F                 Kjelsås        -06    -03    -10    -11    -09    -08    -13    0.0    18.0   21.0          23.0     0.00

 

Klasse G

  1      Johannes H. Bøhler    G                Korsvoll       +05    +03    +08    +02    +04    +06    +07    7.0    23.0   26.0          29.0   29.00

  2      Jakob O. Grande           G                Kringsjå      +10    +11    +07    -01    +03    +05    +04    6.0    23.0   25.0          25.5   18.50

  3      Marcus Teigset              G                Korsvoll       +04    -01    +05    +08    -02    +12    +09    5.0    24.0   27.0          27.5   14.50

  4      Truls Thorstensen         G                Kjelsås        -03    +10    +09    +07    -01    +08    -02    4.0    24.0   27.0          29.0   11.00

  5      Henrik Larsson               G                Kjelsås        -01    +06    -03    +12    +10    -02    +11    4.0    24.0   24.5          25.0     7.00

  6      Guro Bjærum Kvidal    G                Kjelsås        -07    -05    +11    +09    +08    -01    +10    4.0    20.0   22.0          22.5     8.50

  7      Håkon Møller Madsen   G                Kjelsås        +06    -08    -02    -04    +12    +11    -01    3.0    24.0   24.5          25.0     5.00

  8      Jørgen Weidemann       G                Kjelsås        +09    +07    -01    -03    -06    -04    +12    3.0    23.0   26.0          26.5     6.50

  9      Vebjørn Tandberg         G                Kjelsås        -08    +12    -04    -06    +11    +10    -03    3.0    18.0   18.5          19.0     3.00

 10     Christoffer Schou           G                Kjelsås        -02    -04    +12    +11    -05    -09    -06    2.0    21.0   21.5          22.0     1.00

 11     Pan Yuan                       G                Kringsjå      =12    -02    -06    -10    -09    -07    -05    0.5    20.0   22.0          22.5     0.25

 12     Marius Pedersen            G                Kringsjå      =11    -09    -10    -05    -07    -03    -08    0.5    18.0   20.0          20.5     0.25

 

Klasse HI

  1      Ernst Chr. Leinum       H                 Kringsjå      -02    +16    =11    +05    +14    +04    +03    5.5    23.5   26.5          29.0   21.75

  2      Toralf Frich                    H                 Kringsjå      +01    +12    +07    =03    -04    +13    +11    5.5    23.0   26.5          29.5   22.00

  3      Magnus Skramstad       H                 Korsvoll       +04    +06    +13    =02    =07    +11    -01    5.0    24.5   28.0          31.0   20.75

  4      Hans-Petter Madsen    I                   Korsvoll       -03    +18    +12    +14    +02    -01    +07    5.0    23.5   26.5          28.5   18.00

  5      Jørgen S. Sunde           I                   Kjelsås        =08    -09    +10    -01    +WO  +14    +13    4.5    20.5   23.5          23.5   12.00

  6      Ask Sommervold           H                 Kringsjå      +18    -03    +15    +13    -11    =07    +12    4.5    19.0   22.0          24.0   13.50

  7      Erlend B. Saur               I                   Kjelsås        +19    +11    -02    +09    =03    =06    -04    4.0    24.0   27.5          28.5   13.25

  8      Joakim Grøvdal             I                   Kringsjå      =05    +10    =09    -11    -12    +15    +19    4.0    19.5   22.5          23.5   12.25

  9      Thomas M Johansen     I                   Korsvoll       =10    +05    =08    -07    -13    +18    +16    4.0    19.5   22.0          24.0   13.00

 10     Lars Kvile                       I                   Korsvoll       =09    -08    -05    +15    +16    =12    +17    4.0    19.0   21.5          24.0   11.75

 11     Peder Berntsen-Øybø   H                 Korsvoll       +14    -07    =01    +08    +06    -03    -02    3.5    24.5   28.5          31.5   14.25

 12     Roberto Hetager            H                 Korsvoll       +16    -02    -04    +18    +08    =10    -06    3.5    23.0   25.5          27.5   10.50

 13     Erik Botheim                K                 Gaustadsn. +17    +15    -03    -06    +09    -02    -05    3.0    23.5   26.5          29.0     9.50

 14     Sander Berge                I                   Kjelsås        -11    +19    +17    -04    -01    -05    +WO  3.0    21.0   22.0          22.0     3.50

 15     Erling Feet Nesset         I                   Korsvoll       +WO  -13    -06    -10    +19    -08    +18    3.0    17.5   18.5          18.5     3.00

 16     Aurora Sauar                I                   Kringsjå      -12    -01    +19    =17    -10    +WO  -09    2.5    19.5   20.5          20.5     2.25

 17     Brage Sørlie Kaale        I                   Kringsjå      -13    +WO  -14    =16    -18    +19    -10    2.5    14.5   15.5          15.5     2.25

 18     Astrid Botheim             H                 Kringsjå      -06    -04    +WO  -12    +17    -09    -15    2.0    20.0   22.5          22.5     2.50

 19     Øystein M. Leinum        I                   Kringsjå      -07    -14    -16    +WO  -15    -17    -08    1.0    16.5   19.0          19.0     0.00

 

2. Apr  Kl 23:08.  TurneringsService 5.85 Schakklubben av 1911